SEO

Internetové stránky se díky nám mohou dostat na přední pozice vyhledávačů.

Dolů

SEO
Optimalizace pro vyhledávače


SEO je jeden z nejdůležitějších faktorů tvorby www stránek. Aby si Vaší webové prezentace někdo všiml, musí se o ní snadno dozvědět. A Search Engine Optimalization, česky optimalizace pro vyhledávače, je právě prostředek, pomocí kterého budou Vaše webové stránky na předních místech vyhledávačů. To závisí hlavně na dodržování pravidel W3C.org a několika dalších faktorech.

SEO se zabývá optimalizací webových stránek pro fulltextové vyhledávání. Je to vyhledávání jednotlivých slov nebo slovních spojení. Velký důraz je proto kladen na strukturu webu a upravení zdrojového kódu tak, aby vyhledávače rozpoznaly co nejvíce klíčových slov obsažených na stránkách.

Troufáme si tvrdit, že SEO (optimalizace pro vyhledávače) je naší předností, jak už napovídá naše adresa. Z hlediska zvýšení návštěvnosti Vašich stránek, tzn. posunutí na přední místa vyhledávačů si myslíme, že částka investovaná právě do SEO je částka nejlépe vynaložená.

SEM
Marketingová optimalizace

Search Engine Marketing (SEM) je taková optimalizace, která slouží ke zvýšení počtu návštěv, avšak oproti SEO je placená za každý proklik na Vaše stránky. Výsledek této optimalizace je v zásadě stejný, jako dobře optimalizovaný web pomocí SEO. SEM je však omezená pouze na konkrétní vyhledávač, u kterého si přední místa "pronajmeme" na dobu, kterou si sami určíme. Tzn. že SEM je časově omezená služba a naše stránky jsou na předních místech pouze do té doby, dokud si službu platíme.

Pokud nejsme schopni udržet si pozici webových stránek pomocí SEO pro www, např. z důvodu velké konkurence v dané oblasti podnikání, je vhodné použít SEM. Doporučujeme však použít SEO, protože není omezena jak počtem vyhledávačů, u kterých si službu platíme, tak i časově.
 

Pro více informací o jednotlivých strategiích nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Nestyďte se zeptat


Chcete s něčím poradit nebo se jenom na něco zeptat?
Jsme tu pro Vás!

Jakub Novák
Vítkova 318/1
180 00 Praha 8 - Karlín

IČO: 88802523

mobil: 739 651 039
e-mail: info@seo-solution.cz

Kontakt

Reference


Vážení návštěvníci, zde máte možnost prohlédnout si webové stránky vypovídající o naší dosavadní práci a projektech z různých oborů lidské činnosti, kterým se v současné době věnujeme.

Jsou tvořeny za využití nejnovějších technologií pro webovou tvorbu a SEO. Všechny námi tvořené stránky mají unikátní webdesing a vlastní redakční systém, pomocí kterého lze upravovat a aktualizovat obsah webových stránek on-line, a který zvládne ovládat i méně zkušený uživatel.

Váš názor nás zajímá, proto budeme rádi, pokud naše reference ohodnotíte.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!

nahoru